Kim jesteśmy?

Jesteśmy kimś komu zależy żeby to Twój ślub był najpiękniejszy. Tworzymy młody zespół, który z pasją poszukuje coraz to nowszych a zwłaszcza coraz modniejszych rozwiązań na rynku ślubnym, który znamy i którym się interesujemy. Sonia niedawno została szczęśliwą żoną, a Karolina i Kuba właśnie przygotowują się do ich najpiękniejszego dnia w życiu. Marta i Jakub dzięki swojej pozytywnie rozumianej upartości oraz kreatywności potrafią z najdrobniejszej myśli stworzyć, niepowtarzalny ale zarazem elegancki produkt. Prywatnie natomiast jesteśmy paczką przyjaciół, których na co dzień łączy praca w firmie Emmanuel.

Jakie mamy możliwości?

Drukujemy w zasadzie na wszystkim co jest płaskie dzięki drukarce UV. Dysponujemy również dwoma profesjonalnymi laserami, dzięki którym wycinanie dowolnych kształtów czy grawerowanie swoich spersonalizowanych cytatów na sklejce, szkle, długopisach czy nawet na dżinsach to pestka. Zajmujemy się również nadrukami na kubkach, koszulkach i torbach dzięki drukarce DTG oraz drukarce sublimacyjnej.

Dlaczego właśnie my?

Dla nas najważniejszy jest klient. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb, a jeżeli to konieczne wymyślamy nowe, oryginalne rozwiązania. Oczywiście proponujemy również swoje wzory czy pomysły, uważamy jednak, że rynek ślubny jest sprawą bardzo indywidualną dlatego naszym priorytetem jest TWOJA koncepcja TWOJEGO wymarzonego, urzekającego dnia zaślubin!